Shanghai Fengxian Ekipman Gemi Fabrikası

Dahice Akıllı Üretim, Bir Centennial Marka Yaratın

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerIsı Değiştirme Ekipmanları

0.5MPa Kabuk ve Boru Isı Değiştirme Donanımı Karbon Çelik Q345R Malzeme

0.5MPa Kabuk ve Boru Isı Değiştirme Donanımı Karbon Çelik Q345R Malzeme

  • 0.5MPa Shell And Tube Heat Exchange Equipment Carbon Steel Q345R Material
  • 0.5MPa Shell And Tube Heat Exchange Equipment Carbon Steel Q345R Material
 • 0.5MPa Shell And Tube Heat Exchange Equipment Carbon Steel Q345R Material

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Shanghai, Çin
  Marka adı: Shenjiang
  Sertifika: ISO BV SGS CE ASME
  Model numarası: SJ-9000-001

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1 Set
  Fiyat: Negotiation
  Ambalaj bilgileri: her tank için kontrplak ambalaj
  Teslim süresi: Ödeme alındıktan 15 gün sonra
  Ödeme koşulları: D / A, D / P, L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
  Yetenek temini: 2000 aylık bir aylık
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Malzeme: Karbon çeliği Q345R ısı değişim yüzeyi: 6.5m2
  Çalışma basıncı: 0.5MPa Tasarım sıcaklığı: 60 derece
  Test ortamı: Su Paket: Standart kontrplak paketleme
  colur: Müşterilerin İhtiyacı Olarak

  1. Korozyon Analizi

  Kabuk ve boru ısı değiştirici malzemeler genellikle karbon çeliği, paslanmaz çelik ve bakır esaslı olup, karbonlu çelik boru plakalarının soğutucu olarak, boru ve boru boru kaynaklarının sıklıkla korozyon sızıntısı olduğu görülmektedir. Soğutma suyu sistemi çevreyi kirletmekte ve madde atığı. Kabuk ve boru ısı eşanjörü üretiminde, boru ve manuel ark kaynaklı genel kullanım tüplerinde depresyon, gözenekler, cüruf vb. Gibi kusurların farklı dereceleri vardır, kaynak gerilmesinin dağılımı üniforma. Endüstriyel soğutma suyu ile genel temasta tüp kısmında kullanıldığında ve endüstriyel soğutma suyu safsızlıkları, tuzları, gazları, mikroorganizmaları tüp oluşturur ve kaynak korozyonu genellikle elektrokimyasal korozyon demektir. Çalışmalar, taze ya da deniz suyu olan endüstriyel suyun çeşitli iyonlara ve çözünmüş oksijene sahip olacağını göstermiştir; bu da klorür iyonu ve oksijen konsantrasyonu değişir, metalin korozyon şekli önemli rol oynamaktadır. Buna ek olarak, metal yapının karmaşıklığı da korozyon modelini etkiler. Bu nedenle, boru plakasının ve boru kaynağının korozyonu esasen korozyon ve aralık korozyonu oluşturur. Dışarıdan, boru plakası yüzeyi birçok korozyon ürününe ve nesnelerin birikmesine, çukurun dağılımına sahip olacaktır. Deniz suyunun ortamı olduğu zaman, aynı zamanda galvanik korozyon üretir. Kimyasal korozyon ortamın korozyonudur, çeşitli kimyasal ortamlarla ısı eşanjörü boru hattı teması, kimyasal korozyona uğrar. Buna ek olarak, ısı eşanjörü boru plakası ve ısı transfer borusu belli derecede bimetal korozyona neden olacaktır.

  2. Pas önleyici koruma

  Soğutma kulesi korozyon önleme sorunu göz önüne alındığında, geleneksel yöntem esas olarak kaynak esaslıdır, ancak kaynak tüp plakası içinde iç stres yapmak kolaydır, soğutma kaynak neden olabilir, ortadan kaldırmak zordur kule tüpü tekrar sızdırmaya. Batılı ülkeler, yöntemi korumak için polimer kompozit materyallerin daha fazla kullanılıyor. Kapalı bir ortamda, bimetalik korozyon ve erozyon direncinin iyi izolasyonu, özellikle de korozyon tamir alanına bir son verme, büzülme olmaksızın güvenle kullanılabilir, mükemmel yapışma özelliklerine ve sıcaklığa, kimyasal dirence dayanıklıdır Sızıntı, Soğutma kulesi için kalıcı koruyucu kaplama.

  3. Kurulum

  1) ısı eşanjörü, su basıncı testinin 1.5 katı maksimum çalışma basıncına, buhar bölümünün buhar besleme basıncının artı 0.3 MPa'dan düşük olmamasına; sıcak su 0.4MPa'dan düşük olmamalıdır. Test basıncında, basıncı 10 dakika tutun.
  2) kabuk ve boru ısı değiştirici ön ucu tüpün boşluğunun dışında bırakılmalıdır, yani duvarın başı veya mesafenin çatısı ısı eşanjörü, ekipman işletim işletim kanalı uzunluğundan daha az olmamalıdır genişliği 0.8m'den az olmamalıdır.
  3) Çeşitli valflerin ve aletlerin montaj yüksekliği kolaylıkla işletilmeli ve gözlemlenmelidir.
  4) Isıtıcının üst kısmının üst kısmı (genellikle emniyet ventilini belirtir), dikey boşluğun yapı yapısının en alçak noktasına kadar montaj ve test şartlarını karşılamalıdır ve 0,2 m'den az olmamalıdır.

  4. Parametre Kontrolü

  Isıtma alanı, sıcak su akışı, ısı transferi, ısı ortam parametreleri için gövde ve boru ısı değiştiricisinin ana kontrol parametreleri.

  5. Nasıl Tercih Edilir

  1) Bilinen soğuk ve sıcak akışkan akış hızlarına, birincil ve son sıcaklıklara ve akışkanın özgül ısı kapasitesine göre gerekli ısı aktarım alanını belirleyin. İlk tahmini ısı aktarım alanı, genellikle ısı transfer katsayısı olarak kabul edilir ve ısı eşanjörü yapısını belirler ve daha sonra ısı transfer katsayısı K değerini kontrol eder.
  2) Isı eşanjörünün seçimi basınç seviyesine, sıcaklığın kullanımı, arabirim bağlantı koşullarına dikkat etmelidir. Basınç düşüşünde, kurulum koşulları öncül, gövde ve boru ısı eşanjörünün, ısı transferini iyileştirmek için elverişli, küçük bir çap çapı seçmesini sağlar.
  3) ısı eşanjörünün basınç düşüşü çok büyük olmamalı, genellikle 0.01-0.05MPa arasında kontrol edilmelidir;
  4) Debinin boyutu akışkanın viskozitesini dikkate almalı, akış hızının viskozitesi 0,5 ila 1,0 m / s'den daha az olmalıdır; genel akışkan borusu akış hızı 0.4 ~ 1.0 m / s'yi almalıdır; Ölene kolay sıvı 0.8 ~ 1.2 m / s alması gerekir.
  5) ısı eşanjörüne yüksek sıcaklıktaki su filtreden önce ayarlanmalıdır.
  6) Isı değiştirme istasyonundaki ısı eşanjörlerinin tek bir işleme ve konfigürasyonu, toplam ısı yükünün ve ısı değişim istasyonunun regülasyonunun gerekliliklerini karşılamalıdır. Isı eşanjörlerinin sayısının aynı ısıtma katsayısının öncülüğünde kullanıcının ısı yük ayarlamasının gereksinimlerini karşılamak için, en az 5 ünite olmak üzere 2'den az olmamalıdır.

  İletişim bilgileri
  Shanghai Fengxian Equipment Vessel Factory

  İlgili kişi: Lisa Lee

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler